Spamiarnia

Pytania, skargi, uwagi, reklamy, spam - czyli wszelkie sprawy kierowane do mnie, nie związane z rozdziałami :)  

3 komentarze:

 1. Ministerstwo Mangowe — katalog, którego zadaniem jest zrzeszyć wszystkie blogi z opowiadaniami o tematyce mangowej; w zamian za zgłoszenie, Ministerstwo Mangowe rozświetli Twojego bloga i wzniesie go na szczyt sławy. Och, oczywiście w swoim czasie, ale dobrą reklamę to na pewno będziesz mieć.

  Nie przedłużając tej paplaniny, serdecznie zapraszam do Ministerstwa Mangowego!
  Link: Kliknij Tutaj

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na mojego bloga o pewnej dziewczynie, która jest tak samo normalna jak my. Szkoła, nauka, dom, zabawa... Codzienna rutyna! Jednak pewnego dnia, nastolatka spotyka pewnych ludzi, którzy okazują się...dość magiczni? I w dodatku trafia do innego świata!? Dowiaduje się, że jej matka była magiem? Na blogu znajdziesz trochę romansu, komedii, dramatu! Ach, wszystko występuje!

  http://fairytailtwoworlds.blogspot.com

  Jak znajdziesz jeszcze trochę wolnego czasu, to zapraszam na drugiego bloga, który opowiada o szkolnym życiu Fairy Tail. Jest trochę NaLu, Gruvia... i tajemnicza postać! Jak na razie liczba rozdziałów nie może świadczyć o dobrze rozkręconej akcji. Ale każdy kiedyś miał swoje początki. Znajdziesz romans, przemoc, komedie! Mieszanka wszystkiego! Zapraszam serdecznie!

  http://fairytailschoolcity.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Rusza całkiem nowa strona do reklamowania blogów. Jeśli zależy ci na pokazaniu się większej ilości osób, zapraszam!
  http://uwolnij-slowo.blogspot.com/p/o-stronie.html

  OdpowiedzUsuń